ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΜΩΛΟΥ-ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

23.07.2013

ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ

ΜΩΛΟΥ-ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Ο Εξωραϊστικός  και Πολιτιστικός  Σύλλογος Γυναικών Σκάρφειας  διοργανώνει  Γιορτή Ελιάς την Πέμπτη 25  Ιουλίου 2013 ώρα 10:00 μ.μ. στην πλατεία της Σκάρφειας .

● Στα πλαίσια της εκδήλωσης  θα πραγματοποιηθεί ομιλία της ιατρού κ. Γιαννάκου Θεοπίστης  με θέμα: «Διατροφική Αξία του Ελαιολάδου».

● Συμμετέχουν το Χορευτικό συγκρότημα Γυναικών Αγίου Κων/νου και το Χορευτικό Μακρακώμης που θα παρουσιάσουν παραδοσιακούς χορούς.

● Θα ακολουθήσει Μουσικοχορευτικό πρόγραμμα.

Κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης οι γυναίκες του Συλλόγου  θα προσφέρουν  σπιτικές  λιχουδιές με ελαιόλαδο και ελιές.

ΣυνημμένοΜέγεθος
Microsoft Office document icon deltio_typoy_ioylios_13-4.doc20.5 KB