ΔΙΑΚΟΠΗ ΗΛΕΚΤΡΟΔΟΤΗΣΗΣ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ 08/05/2021 - 10/05/2021

Παρ, 07/05/2021 - 15:00

Σύμφωνα με τις προγραμματισθείσες διακοπές ρεύματος, λόγω εκτέλεσης εργασιών   σε δίκτυα γραμμών Μέσης & Χαμηλής Τάσης, παρακαλώ όπως ενημερώσετε τους ακροατές-τηλεθεατές-χρήστες του διαδικτύου, ότι:

Το    ΣΑΒΒΑΤΟ  08/05/2021λόγω εκτέλεσης εργασιών σε  δίκτυα γραμμών Μέσης & χαμηλής  Τάσης θα γίνουν  προγραμματισμένες   διακοπές  ρεύματος στις κάτωθι  περιοχές του ΔΗΜΟΥ ΚΑΜΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ :

1.  ΔΔ ΚΑΡΥΑΣ   &  Κεραίες κινητής Τηλεφωνίας , Βουστάσιο Γκολφομήτσου, Αποθήκη Φρούτων Τσάρα από 08:00 h  έως 16:00 h.

Την   ΔΕΥΤΕΡΑ  10/05/2021  λόγω εκτέλεσης εργασιών σε  δίκτυα γραμμών Μέσης & χαμηλής  Τάσης θα γίνουν  προγραμματισμένες   διακοπές  ρεύματος στις  περιοχές :

2.      ΔΔ ΑΓΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ από 08:30 h  έως 12:30 h.

Σημειώνεται ότι επειδή πρόκειται για τεχνικές εργασίες μπορεί να υπάρξει μικρή μεταβολή στις ώρες διακοπής, δηλαδή να μειωθούν οι ώρες (το συνηθέστερο) ή αν προκύψουν απρόβλεπτες τεχνικές δυσκολίες να γίνει μικρή υπέρβαση.