Πρόσκληση σε κοινή σύσκεψη.

ΘΕΜΑ:Πρόσκληση σε κοινή σύσκεψη.                             Προς:Τους Εκπροσώπους των Πολιτικών Κομμάτων

ΣΧΕΤ:Υπ’ αριθμ. 14473/11-04-2012  και 14496/12-4-2012 αποφάσεις του Υπουργού Εσωτερικών.

Ενόψει των προσεχών Βουλευτικών Εκλογών της 6ης Μαϊου 2012 σας καλούμε σε κοινή σύσκεψη η οποία θα πραγματοποιηθεί στις 24/04/2012 ημέρα Τρίτη και ώρα 12.00 μ.μ. στην αίθουσα δημοτικού συμβουλίου του Δήμου Μώλου Αγίου Κων/νου με θέμα τον καθορισμό τρόπου χρήσης των χώρων  που διατίθενται κατά την προεκλογική περίοδο στα πολιτικά κόμματα και συνασπισμούς συνεργαζομένων κομμάτων για την προεκλογική προβολή τους και άλλων λεπτομερειών για την εύρυθμη διεξαγωγή του προεκλογικού τους αγώνα.

Η παρούσα να αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του Δήμου και να τοιχοκολληθεί στον πίνακα ανακοινώσεων προκειμένου να λάβουν γνώση οι ενδιαφερόμενοι.

ΣυνημμένοΜέγεθος
Αρχείο prosklisi.docx23.32 KB