ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΒΟΛΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΩΛΟΥ-ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΒΟΛΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΩΛΟΥ-ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ, ΚΑΛΕΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ, ΜΕ ΤΑ ΕΞΗΣ ΘΕΜΑΤΑ:

1. ΘΑ ΖΥΖΗΤΗΘΟΥΝ ΚΩΔΙΚΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΟΒΟΛΗ, ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ, ΕΚΘΕΣΕΙΣ, ΑΔΕΛΦΟΠΟΙΗΣΕΙΣ, ΚΛΠ.

2. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ, ΘΑ ΣΥΖΗΤΗΘΕΙ Η ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΤΟΥ 2012, ΑΝΑΛΟΓΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΩΝ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ ΜΑΣ.

3. ΘΕΜΑΤΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΔΡΑΣΗΣ, ΘΑ ΠΡΟΤΑΘΕΙ Η ΔΙΜΗΟΥΡΓΙΑ ΟΜΑΔΩΝ ΑΠΑΡΤΙΖΟΜΕΝΩΝ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ, ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΤΟΝΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΦΕΡΟΥΝ ΕΙΣ ΠΕΡΑΣ ΤΗΝ ΘΕΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΔΡΑΣΗΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ 2012.

Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΣΤΑ ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ, ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ ΓΑΛΗΝΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 ΚΑΙ ΩΡΑ 7:00 μμ.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ