Διαβούλευση

Συγκρότησης Δημοτικής Επιτροπής Διαβούλευσης

Εικόνα news_admin

Κατηγορία:

Το Προεδρείο του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Μώλου Αγίου Κων/νου, σύμφωνα με τον κανονισμό  λειτουργίας της Δημοτικής  Επιτροπής Διαβούλευσης, προσκαλεί  όλους τους φορείς της τοπικής κοινωνίας , όπως:

α) των τοπικών εμπορικών και επαγγελματικών συλλόγων και οργανώσεων

β) των επιστημονικών συλλόγων και φορέων

γ) των τοπικών οργανώσεων εργαζομένων και εργοδοτών

δ) των εργαζομένων στο δήμο και τα νομικά του πρόσωπα

ε) των ενώσεων και συλλόγων γονέων

στ) των αθλητικών και πολιτιστικών συλλόγων και φορέων

ζ) των εθελοντικών οργανώσεων και κινήσεων πολιτών

η) άλλων οργανώσεων και φορέων της κοινωνίας των πολιτών

ι) δημοτών

να εκδηλώσουν το  ενδιαφέρον  τους, εντός πέντε (5)  εργασίμων ημερών , δηλαδή μέχρι τη Δευτέρα 3 Απριλίου 2017, για τη συμμετοχή και την  εκπροσώπησή τους στην Επιτροπή Διαβούλευσης.

Οι ενδιαφερόμενοι φορείς θα καταθέτουν στο  Προεδρείο του Δημοτικού  Συμβουλίου τα αναγκαία  αποδεικτικά  στοιχεία   δραστηριότητας καθώς και το όνομα του τακτικού και  αναπληρωματικού μέλους.

Η ανακοίνωση  να δημοσιευτεί   σε μια τοπική  εφημερίδα και να  αναρτηθεί στην  ιστοσελίδα του Δήμου.

Πληροφορίες παρέχονται  τις εργάσιμες ημέρες και ώρες από το Δήμο Μώλου Αγίου Κων/νου,  αρμόδιος υπάλληλος Γραμματέας Δημοτικού Συμβουλίου Χονδροδήμου Λουκία , τηλ. 2235350037.

Ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου

Πλατανιάς Ιωάννης

ΣυνημμένοΜέγεθος
Microsoft Office document icon anakoinosi_sygkrotisis_epitropis_diavoyleysis.doc30 KB