Αποτελεί στην ουσία έναν χώρο στον οποίο οι πολίτες μπορούν να ανταλλάξουν απόψεις πάνω σε θέματα κοινού ενδιαφέροντος δίνοντας τους παράλληλα τη...
![Εικόνα site_admin Εικόνα site_admin](https://dimos-kamenon-vourlon.gr/sites/default/files/styles/thumbnail/public/users/picture-17-1478768642.jpg?itok=GAC3INLE)
Το τμήμα Κτηνιατρικής της Διεύθυνσης Αγροτικής Οικονομίας και Κτηνιατρικής Π.Ε. Φθιώτιδας σε συνεργασία με το Δήμο Καμένων Βούρλων προσκαλεί τους κτηνοτρόφους του Δήμου Καμένων Βούρλων την Τρίτη 6 Φεβρουαρίου και ώρα 18:30 στο Δημοτικό Κατάστημα Καμένων Βούρλων προς ενημέρωση για την ευλογιά αιγοπροβάτων.
Εισηγήτρια - ομιλήτρια : κ. Ελένη Κίττα - Κτηνίατρος
Σχετικά Αρχεία
Συνημμένο | Μέγεθος |
---|---|
![]() | 127.95 KB |