Ενημερωτική εκδήλωση για την ενδοοικογενειακή βία την Κυριακή (13/11) στον Μώλο

Τρί, 08/11/2022 - 00:00 έως 23:45

Ενημερωτική εκδήλωση με θέμα «Ενδοοικογενειακή βία: Οι ψυχολογικές επιπτώσεις της και η αντιμετώπισή της από το νόμο» συνδιοργανώνουν ο Δήμος Καμένων Βούρλων και ο Εξωραϊστικός Σύλλογος Γυναικών Μώλου, με τη συμμετοχή του Συμβουλευτικού Κέντρου Λαμίας και του Αστυνομικού Τμήματος Καμένων Βούρλων.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα του Κοινοτικού Καταστήματος Μώλου την Κυριακή 13 Νοεμβρίου 2022 στις 17:30.

Ομιλήτριες:

Συμβουλευτικό Κέντρο Λαμίας