Με πολύ κέφι ο χορός του Άρη Αγίου Κωνσταντίνου

Σάβ, 12/08/2023 - 00:00 έως 23:45

Τον ετήσιο χορό του διοργάνωσε με μεγάλη επιτυχία η ομάδα του Άρη Αγίου Κωνσταντίνου την Παρασκευή 11 Αυγούστου 2023, με την ευγενική χορηγία του Δήμου Καμένων Βούρλων και της Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας.

Το θεατράκι της Αγίου Νικολάου στον Άγιο Κωνσταντίνο γέμισε με κόσμο, που διασκέδασε με τη μουσική του Γιάννη Τσαπρούνη, της Μαρίνας Παναγιωτοπούλου, του Κωνσταντίνου Μπριάννα και της υπόλοιπης ορχήστρας, σε μια βραδιά γεμάτη χορό και κέφι.