Με ζωντάνια και κέφι οι καρναβαλικές εκδηλώσεις στον Δήμο Καμένων Βούρλων! (1)

Τρί, 28/02/2023 - 00:00 έως 23:45

Με ζωντάνια και κέφι πραγματοποιήθηκαν οι καρναβαλικές εκδηλώσεις σε όλες τις Δημοτικές Ενότητες του Δήμου Καμένων Βούρλων, με τη συνδιοργάνωση του Δήμου και των Συλλόγων!

Παρατίθενται ενδεικτικά φωτογραφίες από Νέα Άγναντη, Καμένα Βούρλα, Καινούργιο, Σκάρφεια.

Δείτε φωτογραφίες από Μώλο, Καμένα Βούρλα και Άγιο Κωνσταντίνο πατώντας ΕΔΩ και από Άγιο Σεραφείμ, Μώλο, Αγία Τριάδα, Ρεγκίνι και Καλλίδρομο ΕΔΩ.