Ο Δήμαρχος Καμένων Βούρλων στο «STAR FORUM 2023»

Παρ, 31/03/2023 - 00:00 έως 23:45

Στη θεματική «Τα οφέλη του αθλητικού τουρισμού για τις τοπικές κοινωνίες» του «STAR FORUM 2023» συμμετείχε την Πέμπτη 30 Μαρτίου 2023 ο Δήμαρχος Καμένων Βούρλων, Γιάννης Συκιώτης.

Τη συζήτηση συντόνιζε ο Προϊστάμενος του Αθλητικού Τμήματος του «STAR Κεντρικής Ελλάδας», Θανάσης Περιβολιώτης, και σ’ αυτή συμμετείχαν επίσης η Προϊσταμένη του Τμήματος Τουρισμού της Γενικής Γραμματείας Αθλητισμού, Στέλλα Κορμικιάρη, ο Αντιπεριφερειάρχης Ευρυτανίας, Άρης Τασιός, και ο Εντεταλμένος Σύμβουλος Τουρισμού, Αθλητισμού και Εθελοντισμού της Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας, Ηλίας Μπουρμάς.

Πατήστε εδώ για να δείτε τη συζήτηση.