Αποτελεί στην ουσία έναν χώρο στον οποίο οι πολίτες μπορούν να ανταλλάξουν απόψεις πάνω σε θέματα κοινού ενδιαφέροντος δίνοντας τους παράλληλα τη...
![Εικόνα sfetsasp Εικόνα sfetsasp](https://dimos-kamenon-vourlon.gr/sites/default/files/users/default_user.png)
Στο κεντρικό δελτίο ειδήσεων του ραδιοφωνικού σταθμού «ΛΑΜΙΑ FM-1» φιλοξενήθηκε ο Δήμαρχος Καμένων Βούρλων, κ. Ιωάννης Συκιώτης, το μεσημέρι της Πέμπτης 14 Ιουλίου 2022, όπου μίλησε για το Φεστιβάλ τοπικών γεύσεων και προϊόντων «FOOD FEST 2022» (15-17/7), την επίσκεψη των κ.κ. Σερέτη και Κολοκυθά στο Κέντρο Υγείας Καμένων Βούρλων και τον Σιδηροδρομικό Σταθμό Μώλου.