Πρόσκληση τακτικής συνεδρίασης Οικονομικής Επιτροπής

Δευ, 21/12/2015 - 10:45

Παρακαλείσθε τη Δευτέρα 21 Δεκεμβρίου 2015 και ώρα 13.00 μ.μ., όπως προσέλθετε στο Δημοτικό Κατάστημα (αίθουσα συνεδριάσεων Οικονομικής Επιτροπής),  για να συζητήσουμε και λάβουμε απόφαση στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

ΘΕΜΑΤΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ

1. Ορισμός πληρεξούσιου δικηγόρου (υπόθεση Ιωάννη Κωτσαρίδη περί διάνοιξης  δρόμου  στην Τ.Κ. Μώλου)
  2. Συγκρότηση επιτροπής διενέργειας δημοσίων  διαγωνισμών εργασιών που δεν παράγουν έργο, παροχής υπηρεσιών και αξιολόγηση προσφορών (άρθρο 70 παρ. 1 Π.Δ/τος 28/1980 και της αριθμ. 134/2014 πράξης ελεγκτικού συνεδρίου)
  3. Έγκριση Πίνακα  Στοχοθεσίας  έτους 2016
  4. Αποδοχή  χρηματοδοτήσεων- Αναμόρφωση και τροποποίηση του προϋπολογισμού του  ετήσιου σχεδίου δράσης  και του τεχνικού προγράμματος  οικονομικού έτους 2015
  5. Έγκριση εξωδικαστικού  συμβιβασμού  με τον ανάδοχο εκπόνησης  της μελέτης «Ανάπλαση Παραλιακής Ζώνης Καμένων Βούρλων» ΣΥΝΘΕΣΗ – ΕΡΕΥΝΑ  ΕΠΕ
  6. Τροποποίηση κανονισμού Νεκροταφείου Δήμου Μώλου Αγίου Κων/νου
  7. Ανατροπή πιστώσεων Κ.Α.
  8. Ψήφιση πίστωσης για προμήθεια μεταλλικής στάσης λεωφορείου
  9. Ψήφιση πίστωσης  για έξοδα εκταφής νεκρών
  10. Ψήφιση πίστωσης για δημοσίευση προκηρύξεων
  11. Ψήφιση πίστωσης  για την προμήθεια ηλεκτρονικού πίνακα αποτελεσμάτων για το Κλειστό Γυμναστήριο Δ. Κ. Μώλου