Πρόσκληση τακτικής συνεδρίασης Οικονομικής Επιτροπής 9.8.16

Εικόνα news_admin
Δευ, 08/08/2016 - 08:30

Θέμα: Πρόσκληση τακτικής συνεδρίασης

Παρακαλείσθε την Τρίτη  9 Αυγούστου 2016 και ώρα 13.30 μ.μ., όπως προσέλθετε στο Δημοτικό Κατάστημα (αίθουσα συνεδριάσεων Οικονομικής Επιτροπής),  για να συζητήσουμε και λάβουμε απόφαση στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

ΘΕΜΑΤΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ

1. Ορισμός πληρεξούσιου δικηγόρου (καταγγελίες Αυγερόπουλου Ιωάννη για τη λειτουργία αγωγού ομβρίων υδάτων στα Καμένα Βούρλα)
  2. Ορισμός πληρεξούσιου δικηγόρου (αγωγή «Χατζής Δ. & ΣΙΑ Ο.Ε.»
  3. Ορισμός πληρεξούσιου δικηγόρου (αίτηση αναστολής Κιτσικόπουλου Κων/νου του Δημητρίου)
  4. Ορισμός πληρεξούσιου δικηγόρου (ανακοπή Κιτσικόπουλου Κων/νου του Δημητρίου)
  5. Ορισμός πληρεξούσιου δικηγόρου (Έφεση της εταιρείας «ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΛΕΒΕΝΤΗ Α.Ε.)
  6. Ορισμός πληρεξούσιου δικηγόρου (3/2016 πράξη αναλογισμού- αποζημίωσης τακτοποίησης ιδιοκτησιών Αφών Σουροπάνη)
  7. Ορισμός πληρεξούσιου δικηγόρου (καθορισμός οριστικής τιμής μονάδας απαλλοτρίωση ΠΑΘΕ)
  8. Σύνταξη έκθεσης και  κατάρτιση του απολογισμού, ισολογισμού και των αποτελεσμάτων χρήση έτους 2015
  9. Αποδοχή χρηματοδοτήσεων, αναμόρφωση και τροποποίηση του προϋπολογισμού, του ετήσιου σχεδίου δράσης και του τεχνικού προγράμματος οικονομικού έτους 2016