Αποτελεί στην ουσία έναν χώρο στον οποίο οι πολίτες μπορούν να ανταλλάξουν απόψεις πάνω σε θέματα κοινού ενδιαφέροντος δίνοντας τους παράλληλα τη...
![Εικόνα news_admin Εικόνα news_admin](https://dimos-kamenon-vourlon.gr/sites/default/files/styles/thumbnail/public/users/picture-1237-1478864795.jpg?itok=eTEztiCv)
Ημερομηνία:
Αριθμός Πρακτικού:
Θέμα: Πρόσκληση τακτικής συνεδρίασης
Παρακαλείσθε όπως προσέλθετε στο Δημοτικό Κατάστημα (Αγίου Παντελεήμονος 8 – Καμένα Βούρλα) στις 25 Απριλίου 2017 , ημέρα Τρίτη και ώρα 14.00 μ.μ. , για να συζητήσουμε και πάρουμε απόφαση στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:
Θέματα Ημερήσιας Διάταξης
- Ανανέωση άδειας λειτουργίας μουσικής του καταστήματος υγειονομικού ενδιαφέροντος «Επιχείρηση Αναψυχής «Αναψυκτήριο Μπαρ «ΜΥΘΟΣ»» του Αντύπα Αντύπα του Ιωάννη στην οδό Γερασίμου Βασιλειάδη 99 στα Καμένα Βούρλα
- Ανανέωση άδειας λειτουργίας μουσικής του καταστήματος υγειονομικού ενδιαφέροντος «Επιχείρηση Αναψυχής «ΚΑΦΕ ΜΠΑΡ»» της Cernat Andreea – Elena του Eugen στην οδό Ερμού και Κνημίδος στα Καμένα Βούρλα
Ο Πρόεδρος
Καραμανώλης Δημήτριος
Πίνακας Αποδεκτών
- Τρίγκας Αθανάσιος
- Γκολφομήτσος Γεώργιος
- Μπασάνου Μαρία
- Ηλιόπουλος Γεώργιος
Συνημμένο | Μέγεθος |
---|---|
![]() | 50.5 KB |