ΔΗΜΟΣ ΜΩΛΟΥ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

18.07.2013

ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ

ΜΩΛΟΥ-ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

● Ο Μορφωτικός και Εξωραϊστικός Σύλλογος Αγνανταίων ο  «ΕΠΙΚΝΗΜΙΔΙΟΣ» διοργανώνει  τη 2η Ετήσια Γιορτή της Άγναντης  το Σάββατο 20 Ιουλίου 2013 ώρα 9:00 μ.μ. στο Γήπεδο του Χωριού Άγναντη.

● Ο Σύλλογος Γυναικών Αγίου Σεραφείμ διοργανώνει μουσικοχορευτική  βραδιά  το Σάββατο  20 Ιουλίου 2013 ώρα 10:00 μ.μ. στον προαύλιο χώρο του Δημοτικού Σχολείου Αγίου Σεραφείμ.

●  Ο Δήμος Μώλου Αγίου Κωνσταντίνου διοργανώνει  Αιμοδοσία στην  Δημοτική Ενότητα Μώλου την Κυριακή 21η Ιουλίου 2013  και από ώρα 9:00 έως 13:00 στο Δημοτικό Κατάστημα Μώλου.

ΣυνημμένοΜέγεθος
Microsoft Office document icon deltio_typoy_ioylios_13-3.doc20.5 KB