Ελεγχόμενη διακοπή παροχής νερού ύδρευσης στον Άγιο Κωνσταντίνο

Παρ, 14/06/2024 - 20:15

Επειδή παρατηρήθηκε μη φυσιολογική εκροή νερού από τη δεξαμενή.
Επειδή με το ισοζύγιο (είσοδος - έξοδος) νερού που υπάρχει στη δεξαμενή αυτή τη στιγμή, το ενεργό απόθεμα θα εξαντληθεί το αργότερο σε δύο ώρες από τώρα (22.30)
Επειδή μέχρι αυτή τη στιγμή δεν έχει διαπιστωθεί κάποια διαρροή λόγω βλάβης και μάλλον το πρόβλημα οφείλεται στην υπερκατανάλωση.
Προβαίνουνε σε ελεγχόμενη διακοπή από 20.30 μέχρι 22.00 & από 00.00 (μεσάνυχτα) μέχρι 06.00 προκειμένου να εισέλθουμε στην Κυριακή με γεμάτη δεξαμενή.
(Περιοχές: Ανηφόρα Γκαντζούνη - Μπεσιρέικα- Αχλάδες - Νέα Άγναντη)