Επιστολή του Δημάρχου Καμένων Βούρλων για το οδικό δίκτυο Αγίου Κωνσταντίνου - Άγναντης

Πέμ, 01/09/2022 - 00:00 έως 23:45

Επιστολή προς τον Υπουργό Οικονομικών, κ. Χρήστο Σταϊκούρα, τον Υφυπουργό παρά τω Πρωθυπουργώ και Κυβερνητικό Εκπρόσωπο, κ. Ιωάννη Οικονόμου, τους Βουλευτές Φθιώτιδας, κ.κ. Γεώργιο Κοτρωνιά, Θεμιστοκλή Χειμάρα και Ιωάννη Σαρακιώτη, τον Περιφερειάρχη Στερεάς Ελλάδας, κ. Φάνη Σπανό, τον Αντιπεριφερειάρχη Φθιώτιδας, κ. Ηλία Σανίδα, τον Αντιδήμαρχο Δ.Ε. Αγίου Κωνσταντίνου, κ. Νικόλαο Παπαγρηγορίου και τον Πρόεδρο Κοινότητας Άγναντης, κ. Ιωάννη Παπασταμάτη, απέστειλε την Πέμπτη 1 Σεπτεμβρίου 2022, ο Δήμαρχος Καμένων Βούρλων, κ. Ιωάννης Συκιώτης, με θέμα το οδικό δίκτυο Αγίου Κωνσταντίνου – Άγναντης.

ΣυνημμένοΜέγεθος
PDF icon epistoli_gia_odiko_diktyo_ag._konnoy_-_agnantis.pdf113.5 KB