Ο Δήμαρχος Καμένων Βούρλων στο «Star Κεντρικής Ελλάδας»

Παρ, 05/08/2022 - 00:00 έως 23:45

Τέλη Αυγούστου με αρχές Σεπτεμβρίου θα υπάρξουν εξελίξεις σχετικά με την έναρξη λειτουργίας του Σιδηροδρομικού Σταθμού Μώλου, όπως ανέφερε σχετικά ο Δήμαρχος Καμένων Βούρλων, Γιάννης Συκιώτης, στο «Star Κεντρικής Ελλάδας». Παράλληλα, εξήγησε τι συζητήθηκε στις προχτεσινές (3/8) συζητήσεις στην Αθήνα που είχε από κοινού με τον Βουλευτή ΝΔ Φθιώτιδας, Θέμη Χειμάρα, με τον Υφυπουργό Μεταφορών, Μιχάλη Παπαδόπουλο, και με την Υφυπουργό Τουρισμού, Σοφία Ζαχαράκη, αναφορικά με την τουριστική ανάπτυξη της περιοχής, την αξιοποίηση των ιαματικών πηγών και το υδατοδρόμιο Αγίου Κωνσταντίνου.

Πατήστε εδώ για να δείτε το σχετικό βίντεο.