Προκηρύξεις - Διαγωνισμοί

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗ ΜΗΤΡΩΟΥ ΕΡΓΟΛΗΠΤΩΝ (ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ - ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΡΟΣΩΠΩΝ) ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΕΚΤΑΚΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ

Ημερομηνία:

Πέμ, 07/12/2023 - 12:30

Αριθμός Προκήρυξης:

Ημερ/νία Πρωτοκόλλησης:

Πέμπτη, 7 Δεκέμβριος, 2023

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Για την κατάρτιση Μητρώου Εργοληπτών (εταιρειών - φυσικών προσώπων) οχημάτων και μηχανημάτων έργων για την αντιμετώπιση εκτάκτων αναγκών από πλημμύρες, χιονοπτώσεις-παγετό, κατολισθήσεις, πυρκαγιές και λοιπές φυσικές ή τεχνολογικές καταστροφές, στην περιοχή ευθύνης του Δήμου Καμένων Βούρλων για το χρονικό διάστημα από 01/01/2024 έως 31/12/2028.

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ

Προκειμένου να καταρτιστεί Μητρώο Εργοληπτών Οχημάτων και Μηχανημάτων έργων, που θα επεμβαίνουν για την αντιμετώπιση εκτάκτων αναγκών από πλημμύρες, χιονοπτώσεις - παγετό, κατολισθήσεις, πυρκαγιές και λοιπές φυσικές ή τεχνολογικές καταστροφές, στην περιοχή ευθύνης του με τη διάθεση οχημάτων, μηχανημάτων έργου, όταν αυτό απαιτηθεί,

ΚΑΛΕΙ

Όσους επιθυμούν να συμμετάσχουν, πρέπει να υποβάλλουν αίτηση συμμετοχής στο Πρωτόκολλο του Δήμου, στην ταχυδρομική διεύθυνση Αγίου Παντελεήμονα 8, Τ.Κ. 35008, (τηλέφωνο 2235350031), μέχρι και την 22/12/2023.

Η αίτηση συμμετοχής θα απευθύνεται στο Δήμο Καμένων Βούρλων και θα περιέχει την πλήρη επωνυμία, έδρα, ταχυδρομική διεύθυνση, ΑΦΜ, τηλέφωνο, fax και διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.