ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΛΛΙΜΕΝΙΣΜΟ ΣΚΑΦΩΝ 2011

Από τις 28 Ιουνίου 2011 έως τις 4 Ιουλίου 2011 γίνονται αιτήσεις για θέση στο λιμάνι των Καμένων Βούρλων.

Προτεραιότητα έχουν όσοι είχαν κάνει αίτηση για τη θερινή περίοδο του 2010 και έχουν εξοφλήσει το αντίτιμο.

Μαζί με την αίτηση θα συμπληρώνετε και υπεύθυνη δήλωση η οποία είναι υποχρεωτική για την παροχή θέσης.

Όσοι καταλάβουν θέση χωρίς τις παραπάνω διαδικασίες θα θεωρούνται ότι παρανόμως τις κατέλαβαν

και θα αποκλειστούν από το δικαίωμα ελλιμενισμού.