Αποτελεί στην ουσία έναν χώρο στον οποίο οι πολίτες μπορούν να ανταλλάξουν απόψεις πάνω σε θέματα κοινού ενδιαφέροντος δίνοντας τους παράλληλα τη...
![Εικόνα site_admin Εικόνα site_admin](https://dimos-kamenon-vourlon.gr/sites/default/files/styles/thumbnail/public/users/picture-17-1478768642.jpg?itok=GAC3INLE)
Την Τετάρτη, 16/5/2012 στις 10 το πρωί, θα πραγματοποιηθεί καθαρισμός της παραλίας Ασπρονερίου, με την συμμετοχή της περιβαλλοντικής ομάδας του Γυμνασίου Καμ. Βουρλων.
Στόχος είναι, η περιβαλλοντική ευαισθητοποίηση και η ανάδειξη, της πλέον τουριστικής παραλίας του Νομού μας, η οποία αναβαθμίστηκε φέτος αισθητικά, με την τοποθέτηση 30 φοινικόδενδρων.
Ο Δήμαρχος
Μώλου – Αγίου Κωνσταντίνου
Ευάγγελος Τετριμίδας
Σχετικά Αρχεία
Συνημμένο | Μέγεθος |
---|---|
![]() | 22.5 KB |