Αποτελεί στην ουσία έναν χώρο στον οποίο οι πολίτες μπορούν να ανταλλάξουν απόψεις πάνω σε θέματα κοινού ενδιαφέροντος δίνοντας τους παράλληλα τη...
![Εικόνα site_admin Εικόνα site_admin](https://dimos-kamenon-vourlon.gr/sites/default/files/styles/thumbnail/public/users/picture-17-1478768642.jpg?itok=GAC3INLE)
Γνωστοποιούμε ότι το Τμήμα Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Μώλου Αγ. Κωνσταντίνου, στις 30/05/2014 ημέρα Παρασκευή και ώρα 10.30 μ.μ. θα διεξάγει κλήρωση για την ανάδειξη του τακτικού και αναπληρωματικού μέλους, που θα συγκροτήσουν με τον Πρ/νο του Τμήματος, Ντούβρα Βασίλειο Π/Μ και τον επιβλέποντα Αποστολόπουλο Ιωάννη Π/Μ την Επιτροπή Παραλαβής Φυσικού Εδάφους του έργου «ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΟΔΟΠΟΙΙΑ Δ.Ε. ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ», αναδόχου Παπαθανασίου Δημήτριου του Θεοφάνους. Η παρούσα ανακοίνωση να τοιχοκολληθεί στον Πίνακα Ανακοινώσεων του Δήμου Μώλου Αγ. Κωνσταντίνου και να αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του Δήμου Μώλου Αγ. Κωνσταντίνου.
Σχετικά Αρχεία
Συνημμένο | Μέγεθος |
---|---|
![]() | 31.3 KB |