ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗΣ ΚΕΠ ΔΗΜΟΥ ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ

Πέμ, 23/04/2020 - 10:15

ANAKOINΩΣΗ

Έκτακτα μέτρα σχετικά με την λειτουργία των ΚΕΠ για την προστασία υπαλλήλων και των πολιτών στη μάχη ενάντια στον κορωνοϊό παίρνει το υπουργείο Ψηφιακής Διακυβέρνησης σε συνεργασία με το υπουργείο Εσωτερικών.

Συνεπώς και πλήρως εναρμονισμένα με αυτή την πρακτική τα ΚΕΠ του Δήμου Καμμένων Βούρλων ενημερώνουν τους πολίτες για την άμεση  εξυπηρέτησή τους .

Η προσέλευση των πολιτών θα γίνεται κατόπιν τηλεφωνικής προσυνεννόησης (ραντεβού), ώστε να αποφεύγονται οι άσκοπες μετακινήσεις και ο συνωστισμός και να διεκπεραιώνονται χωρίς καθυστερήσεις και αναμονή τα αναγκαία αιτήματα των πολιτών.

Επιπλέον, θα αναρτηθούν στην είσοδο των καταστημάτων ΚΕΠ και στις ιστοσελίδες των δήμων τα τηλέφωνα επικοινωνίας μέσω των οποίων μπορούν να καλούν οι πολίτες για προσυνεννόηση ή πληροφορίες.

Aπο Δευτέρα 27/04/2020 και ώρα 07:30 -15:00 και τα τρία ΚΕΠ του Δήμου θα λειτουργούν κανονικά.

Η ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ ΤΩΝ ΚΕΠ

ΕΛΕΝΗ ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΥ