Συνεδριάζει  την  14η   Ιανουαρίου 2012  ημέρα  Δευτέρα  και ώρα 18:00μ.μ., στο Δημοτικό Κατάστημα Μώλου-Αγίου Κων/νου (Αγίου Παντελεήμονος 8-Καμένα Βούρλα) η Επιτροπή Διαβούλευσης   με θέμα:

Προτάσεις  για σύνταξη προσχεδίου του προϋπολογισμού  του Δήμου Μώλου-Αγίου Κωνσταντίνου έτους 2013.

Ο Πρόεδρος

Μακρυνίτσας Δημήτριος

Σε περίπτωση έλλειψης απαρτίας, η συνεδρίαση θα επαναληφθεί  την αμέσως επόμενη εργάσιμη ημέρα, 15η Ιανουαρίου 2012 ημέρα Τρίτη  και ώρα 18:00μ.μ.,  οπότε θεωρείται σε κάθε περίπτωση ότι υφίσταται απαρτία(άρθρ. 76 του Ν. 3852/2010)

ΣυνημμένοΜέγεθος