ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Τετ, 08/04/2015 - 08:30

ΔΗΜΟΣ ΜΩΛΟΥ-ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Με επιτυχία ολοκληρώθηκε η ημερίδα στα Καμένα Βούρλα με θέμα  «Ασφαλής πλοήγηση και διαδικτυακές συμπεριφορές υψηλού κινδύνου»  με ομιλητή τον Υπ/γο Σφακιανάκη Εμμανουήλ, Δ/ντη Δ/νσης Δίωξης Ηλεκτρονικού Εγκλήματος Ελληνικής Αστυνομίας, τον οποίο ο Δήμος Μώλου – Αγ. Κωνσταντίνου ευχαριστεί δημοσίως για το έργο του.
Η αξιόλογη παρουσίαση - ενημέρωση που πραγματοποιήθηκε,  σκοπό είχε την σωστή πληροφόρηση των δημοτών,  με επίκεντρο τους νέους, αναφορικά με τα πλεονεκτήματα και τους κινδύνους  του διαδικτύου.
Ένα μεγάλο μπράβο στους Συλλόγους Γονέων και Κηδεμόνων των σχολείων των Καμένων Βούρλων για την τόσο επίκαιρη και χρήσιμη πρωτοβουλία τους και να είναι σίγουροι πως ο Δήμος σε τέτοιες αξιόλογες δράσεις θα είναι πάντα αρωγός και δίπλα τους.

Ο Δήμαρχος
Δήμος Μώλου – Αγ. Κωνσταντίνου

Ιωάννης Συκιώτης

Δείτε φωτογραφίες πατώντας τον παρακάτω σύνδεσμο:

ΣυνημμένοΜέγεθος
Microsoft Office document icon deltio_typoy_sfakianakis.doc21.5 KB