Αποτελεί στην ουσία έναν χώρο στον οποίο οι πολίτες μπορούν να ανταλλάξουν απόψεις πάνω σε θέματα κοινού ενδιαφέροντος δίνοντας τους παράλληλα τη...
![Εικόνα sfetsasp Εικόνα sfetsasp](https://dimos-kamenon-vourlon.gr/sites/default/files/users/default_user.png)
Με μια όμορφη λαϊκή βραδιά έκλεισε ο κύκλος εκδηλώσεων του Πολιτιστικού – Εξωραϊστικού Συλλόγου Γυναικών Σκάρφειας, το βράδυ της Παρασκευής 18 Αυγούστου 2023.
Όσοι βρέθηκαν στο Λαογραφικό Μουσείο Σκάρφειας διασκέδασαν με το πρόγραμμα της Κωνσταντίνας Κομπογιάννη, του Στέλιου Κατσίβελου και του Σπύρου Κιτσιάκη.