Επίσκεψη της υποψήφιας ευρωβουλευτή Ανδρούλας Παράσχου στο Δήμο Καμένων Βούρλων

Πέμ, 23/05/2024 - 16:30

Σήμερα Πέμπτη 23.05.24 στο πλαίσιο της περιοδείας της, επισκέφθηκε το Δήμο Καμένων Βούρλων η υποψήφια ευρωβουλευτής με τη Νέα Δημοκρατία κα Άνδρούλα Παράσχου. Την υποψήφια ευρωβουλευτή υποδέχθηκαν στο Δημαρχείο η Αντιδήμαρχος κα Γεωργία Μπήτα και ο Πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Καμένων Βούρλων κ. Δημήτρης Λιακόπουλος.
Κατά τη συζήτηση που ακολούθησε τέθηκαν στο τραπέζι θέματα που αφορούν την τοπική αυτοδιοίκηση καθώς και η αξιοποίηση ευρωπαϊκών χρηματοδοτικών εργαλείων από τους Δήμους. Η Αντιδήμαρχος και ο Πρόεδρος αφού ευχαρίστησαν την κα Παράσχου για την επίσκεψη, της ευχήθηκαν καλή επιτυχία στην προσπάθειά της.