Ευχαριστίες του Δήμου Καμένων Βούρλων προς τον Ελληνικό Ερυθρό Σταυρό

Δευ, 20/04/2020 - 17:45

Ευχαριστίες του Δήμου Καμένων Βούρλων προς τον Ελληνικό Ερυθρό Σταυρό για την ανθρωπιστική βοήθεια

O Δήμος Καμένων Βούρλων εκφράζει τις θερμές του ευχαριστίες στο Περιφερειακό Τμήμα Λαμίας του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού για τη δωρεά παροχή τροφίμων,

ειδών καθαριότητας και ευπρεπισμού στα πλαίσια της ενίσχυσης των κοινωνικά ευαίσθητων συμπολιτών μας.

Την παραλαβή έκαναν ο Αντιδήμαρχος Παπαγρηγορίου Νικόλαος και μαζί με τους Πρόεδρους,

Αγίου Κωνσταντίνου Μαύρο Κωνσταντίνο,

Καμένων Βούρλων Καραμανώλη Δημήτριο και

Καινούργιου Θώμο Παναγιώτη πραγματοποίησαν τη διανομή στις ωφελούμενες οικογένειες.

Η ανθρωπιστική βοήθεια από πλευράς του Παραρτήματος Λαμίας του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού ήταν και θα είναι, σημαντικότατης σημασίας για τις ευπαθείς τοπικές κοινωνίες μας.

Ο Δήμαρχος

Συκιώτης Ιωάννης