ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΠΡΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑ SEPTONA

Παρ, 03/04/2020 - 20:30

ΔΗΜΟΣ ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ

Καμένα Βούρλα, 03/04/2020

Θέμα: «Ευχαριστήρια επιστολή Δημάρχου Καμένων Βούρλων προς SEPTONA Α.Β.Ε.Ε τη δωρεάν παροχή υγειονομικού υλικού»

Με την παρούσα επιστολή θα ήθελα να ευχαριστήσω θερμά εκ μέρους του Δήμου Καμένων Βούρλων, την εταιρεία SEPTONA Α.Β.Ε.Ε και ιδιαιτέρως τους ιδιοκτήτες αυτής, την οικογένεια Ευαγγελίου, για τη δωρεάν παροχή υγειονομικού υλικού (αντισηπτικά υγρά και μαντηλάκια).

Η δωρεά της οικογένειας Ευαγγελίου, η οποία κατάγεται από το Δήμο μας, αποτελεί ακράδαντη απόδειξη της κοινωνικής ευαισθησίας. Συμβάλει σημαντικά στην προστασία της δημόσιας υγείας εξασφαλίζοντας επιπλέον ασφάλεια στους εργαζόμενους του Δήμου μας που βρίσκονται στην πρώτη γραμμή για την εφαρμογή των προληπτικών μέτρων προστασίας της υγείας των πολιτών μας.

Ο Δήμαρχος

Συκιώτης Ιωάννης