ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΟΥ ΠΛΗΓΕΝΤΕΣ ΚΑΤΟΙΚΟΥΣ ΤΗΣ Π.Ε. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΘΕΟΜΗΝΙΕΣ

Κυρ, 04/10/2020 - 11:30

ΔΗΜΟΣ ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Ο Δήμος Καμένων Βούρλων ευχαριστεί θερμά όλους τους πολίτες, τους συλλόγους και τους επιχειρηματίες που συνέβαλαν στην συλλογή τροφίμων και άλλων ειδών πρώτης ανάγκης, δείχνοντας έμπρακτα την αλληλεγγύη τους, στους πληγέντες της πρόσφατης θεομηνίας στον Δήμο Καρδίτσας.

Σε μια περίοδο, όπου δοκιμάζεται η κοινωνική συνοχή, οι πολίτες του Δήμου Καμένων Βούρλων ενώνοντας τις δυνάμεις τους και με έντονο το αίσθημα της αλληλεγγύης ,στηρίζουν τους συνανθρώπους μας στο Δήμο Καρδίτσας, περνώντας το μήνυμα της κοινωνικής προσφοράς και της ελπίδας.

Καμένα Βούρλα, 04-10-2020

Συκιώτης Ιωάννης