Γεμάτα από κόσμο τα Καμένα Βούρλα ανήμερα της Παναγίας

Τρί, 16/08/2022 - 00:00 έως 23:45

Την τιμητική τους είχαν χτες, ανήμερα του Δεκαπενταύγουστου, τα Καμένα Βούρλα, με πλήθος κόσμου να επισκέπτεται τη λουτρόπολη. Η επισκεψιμότητα το φετινό καλοκαίρι έχει ξεπεράσει τις τουριστικές περιόδους προηγούμενων ετών, με πολλούς Έλληνες και ξένους να προτιμούν την περιοχή για τις καλοκαιρινές τους διακοπές. Δεν λείπουν ωστόσο και οι επισκέπτες από τις γύρω περιοχές, οι οποίοι θεωρούν τα Καμένα Βούρλα ως ιδανικό μέρος για την ξεκούραση τους.

Δείτε το ρεπορτάζ του «Star Κεντρικής Ελλάδας» πατώντας εδώ.