Αποτελεί στην ουσία έναν χώρο στον οποίο οι πολίτες μπορούν να ανταλλάξουν απόψεις πάνω σε θέματα κοινού ενδιαφέροντος δίνοντας τους παράλληλα τη...
![Εικόνα sfetsasp Εικόνα sfetsasp](https://dimos-kamenon-vourlon.gr/sites/default/files/users/default_user.png)
Μια μουσική βραδιά που πάντρεψε ρομαντικά άσματα μιας άλλης εποχής με τραγούδια νεότερων τραγουδοποιών διοργάνωσε το βράδυ του Σαββάτου 12 Αυγούστου 2023 ο Πολιτιστικός Εξωραϊστικός Σύλλογος Μενδενίτσας στο Κάστρο Μενενίτσας, υπό την αιγίδα του Δήμου Καμένων Βούρλων και της Εφορείας Αρχαιοτήτων Φθιώτιδας – Ευρυτανίας.
Στο τραγούδι ήταν η Μαριλένα Στριφτόμπολα, ο Δημήτρης Δημητριάδης στην κιθάρα και η Χριστίνα Αλεξίου στο πιάνο.