«ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΣΥΜΒΑΣΗΣ»

ΘΕΜΑ: «ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΣΥΜΒΑΣΗΣ»

«Ο Δήμος Μώλου – Αγ. Κωνσταντίνου γνωστοποιεί  ότι σύμφωνα:

1)    με την αριθμ 12/289/2012/21-06-2012 απόφαση  Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Μώλου-Αγ. Κωνσταντίνου,

2)    την υπ΄ αριθμ.45/2012 (29.08.2012) πράξη του Ελεγκτικού Συνεδρίου Ν. Φθιώτιδας ,που αφορά την προέγκριση υπογραφής της σύμβασης.

3)    Την υπ’ αριθμ. οικ.124155/17.10.2012. Προέγκριση Σχεδίου Συμβάσεως, από το Υπουργείο Περιβάλλοντος Ενέργειας και Κλιματικής Αλλαγής- Ειδική Υπηρεσία Διαχείρισης Επιχειρησιακού Προγράμματος ΄΄ Περιβάλλον και Αειφόρος Ανάπτυξη ΄΄

Υπογράφτηκε η αριθμ πρωτ.18053/22.10.2012 σύμβαση  με τα συμπράττοντα γραφεία μελετητών «ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γρηγορίου – «Γ.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- Π. ΑΡΓΥΡΟΣ ΚΑΙ ΣΙΑ Ε.Ε-δ.τ. MELCON ENGINEERING EE”»- ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου – ΤΥΠΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Γεωργίου - ΖΕΡΒΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Μιχαήλ  ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙορδάνηΧΑΤΖΗΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου  - ΛΙΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Βασιλείου » αντί ποσού (233.288,00)€, χωρίς Φ.Π.Α., για την εκπόνηση της μελέτης «ΜΕΛΕΤΗ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΑΚΑΘΑΡΤΩΝ ΟΙΚΙΣΜΟΥ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΩΛΟΥ-ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΠΕΚΤΑΣΗΣ ΕΕΛ ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ».

Ο ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ

ΔΗΜΟΥ ΜΩΛΟΥ-ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ