«Κλείδωσε» το 2ο Τουρνουά Δικτύου Valencia CF Academy στον Δήμο Καμένων Βούρλων!

Τετ, 31/08/2022 - 00:00 έως 23:45

Η μεγάλη γιορτή του ποδοσφαίρου για όλους τους μικρούς μπαλαδόρους έρχεται και πάλι στον Δήμο Καμένων Βούρλων!

Το 2ο Τουρνουά Δικτύου Valencia CF Academy N.A Ευρώπης θα διοργανωθεί από τις 18 έως τις 21 Απριλίου 2023.

Η πρώτη συνάντηση για να συζητηθούν οι οργανωτικές λεπτομέρειες του 2ου Τουρνουά πραγματοποιήθηκε την Τρίτη 30 Αυγούστου 2022 στο Δημαρχείο Καμένων Βούρλων, με τη συμμετοχή του Δημάρχου, κ. Ιωάννη Συκιώτη, του Αντιδημάρχου, κ. Λεωνίδα Πενταλιού, του Διευθυντή του Δικτύου Ακαδημιών της VALENCIA σε Ελλάδα και Κύπρο, κ. Γεωργίου Τόλια, και του υπεύθυνου επικοινωνίας του Τουρνουά, κ. Αθανασίου Περιβολιώτη.

Στηρίζουμε στην πράξη τον αθλητικό τουρισμό με μια μεγάλη διοργάνωση που γίνεται θεσμός στον τόπο μας!