Αποτελεί στην ουσία έναν χώρο στον οποίο οι πολίτες μπορούν να ανταλλάξουν απόψεις πάνω σε θέματα κοινού ενδιαφέροντος δίνοντας τους παράλληλα τη...
![Εικόνα sfetsasp Εικόνα sfetsasp](https://dimos-kamenon-vourlon.gr/sites/default/files/users/default_user.png)
Την αναστολή λειτουργίας όλων των σχολικών μονάδων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, τη Δευτέρα 6/2/2023 και την Τρίτη 7/2/2023, λόγω των έκτακτων συνθηκών (ισχυρός παγετός) που επικρατούν, εντός των διοικητικών ορίων της Περιφερειακής Ενότητας Φθιώτιδας, αποφάσισε ο Αντιπεριφερειάρχης Φθιώτιδας, κ. Ηλίας Σανίδας.
Παράλληλα, με απόφαση του Δημάρχου Καμένων Βούρλων, κ. Ιωάννη Συκιώτη, κλειστοί θα παραμείνουν για το ίδιο διάστημα και οι παιδικοί σταθμοί του Δήμου.