Κλειστά τα σχολεία του Δήμου Καμένων Βούρλων τη Δευτέρα (6/2) και την Τρίτη (7/2)

Κυρ, 05/02/2023 - 00:00 έως 23:45

Την αναστολή λειτουργίας όλων των σχολικών μονάδων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, τη Δευτέρα 6/2/2023 και την Τρίτη 7/2/2023, λόγω των έκτακτων συνθηκών (ισχυρός παγετός) που επικρατούν, εντός των διοικητικών ορίων της Περιφερειακής Ενότητας Φθιώτιδας, αποφάσισε ο Αντιπεριφερειάρχης Φθιώτιδας, κ. Ηλίας Σανίδας.

Παράλληλα, με απόφαση του Δημάρχου Καμένων Βούρλων, κ. Ιωάννη Συκιώτη, κλειστοί θα παραμείνουν για το ίδιο διάστημα και οι παιδικοί σταθμοί του Δήμου.