Μεταφορά ημερομηνίας των δωρεάν εργαστηριακών και απεικονιστικών εξετάσεων στον Λογγό

Πέμ, 24/08/2023 - 00:00 έως 23:45

Λόγω ειδικών συνθηκών, οι δωρεάν εργαστηριακές και απεικονιστικές εξετάσεις (υπέρηχοι, triplex, dopler και αιματολογικές) που θα πραγματοποιήσει η γιατρός, Μαρία Μπέτση - Βαγιαννίδου, με συνεργάτες ιατρούς και νοσηλευτές στο σχολείο του Λογγού, θα λάβουν χώρα την Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου 2023, από τις 9:00 έως τις 14:00.

Το επόμενο διάστημα θα λάβει χώρα αντίστοιχη δράση και στον Άγιο Κωνσταντίνο, για την οποία θα υπάρξει σχετική ενημέρωση.