Διακοπές ρεύματος σε περιοχές του Δήμου Καμένων Βούρλων την Τετάρτη (7/6)

Τρί, 06/06/2023 - 00:00 έως 23:45

Προγραμματισθείσα διακοπή ρεύματος θα σημειωθεί σε περιοχές του Δήμου Καμένων Βούρλων την Τετάρτη 7 Ιουνίου 2023, από τις 6:30 έως τις 7:00 το πρωί, λόγω εκτέλεσης εργασιών στις γραμμές μεταφοράς από συνεργεία του ΑΔΜΗΕ.

Η διακοπή αφορά στις εξής περιοχές: Περιμετρικά στα Καμένα Βούρλα, Άγιος Κωνσταντίνος, Ασπρονέρι, Λογγός, Άγναντη, Καρυά και Nutria.

Επιπροσθέτως, από τις 8:00 έως τις 11:00 θα υπάρξει διακοπή ρεύματος και στον Άγιο Χαράλαμπο.

Σημειώνεται ότι επειδή πρόκειται για τεχνικές εργασίες, μπορεί να υπάρξει μικρή μεταβολή στις ώρες διακοπής, δηλαδή να μειωθούν οι ώρες (το συνηθέστερο) ή αν προκύψουν απρόβλεπτες τεχνικές δυσκολίες, να γίνει μικρή υπέρβαση.