Ολοκλήρωση του τελικού του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Κ14 στον Άγιο Κωνσταντίνο

Σάβ, 08/06/2024 - 21:45

Ο Δήμος μας είχε τη χαρά και την τιμή σήμερα να φιλοξενήσει μια σημαντική αθλητική διοργάνωση καθώς πριν λίγο ολοκληρώθηκε ο τελικός του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Κ14.
ΕΠΣ Μακεδονίας - ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ 2-4.
Ευχαριστούμε την Ε.Π.Ο. που μας επέλεξαν να φιλοξενήσουμε ένα τελικό. Ελπίζουμε να ανταποκριθήκαμε τόσο στο οργανωτικό επίπεδο όσο και στη φιλοξενία.
Ως Δημοτική Αρχή στοχεύουμε αφενός να αναβαθμίσουμε τις αθλητικές υποδομές και αφετέρου να αξιοποιήσουμε τη γεωγραφική θέση μας, έτσι ώστε να μπορούμε να φιλοξενούμε αρκετές τέτοιες εκδηλώσεις στο μέλλον.