ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΓΙΑ ΤΟ FOODFEST 2022

ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΟΠΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ
FOODFEST 2022
ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ

Οι αιτήσεις συμμετοχής για το 1ο Φεστιβάλ τοπικών προϊόντων FOODFEST 2022 στα Καμένα Βούρλα «έκλεισαν».

Μετά από το έντονο ενδιαφέρον που παρουσιάστηκε από τις επιχειρήσεις και τους παραγωγούς μας και λόγω του περιορισμένου χώρου που θα πραγματοποιηθεί το φεστιβάλ, σας γνωστοποιούμε ότι η διαδικασία υποβολής αιτήσεων συμμετοχής ολοκληρώθηκε σήμερα 29 Ιουνίου, αντί για τις 4 Ιουλίου που είχε αρχικά προγραμματιστεί.
Ο Δήμος Καμένων Βούρλων & Επιμελητήριο Φθιώτιδας, εκφράζουμε τις ευχαριστίες μας σε όλους για το ενδιαφέρον συμμετοχής και δίνουμε ραντεβού στις 15 με 17 Ιουλίου 2022 στα Καμένα Βούρλα στη δική μας γιορτή τοπικών προϊόντων.

Σας περιμένουμε όλους!