Πανελλαδική δράση #JobDay Αφετηρία

Εικόνα kkkamenon

Παρ, 06/05/2022 - 12:45

Πανελλαδική δράση jobDay Αφετηρία

Δεν ξέρετε πως να συμπληρώσετε το βιογραφικό σας ή μια απλή αίτηση εργασίας; Το Skywalker.gr σε συνεργασία με 13 περιφέρειες, διοργανώνει πανελλαδικά τη δράση #JobDay Αφετηρία με στόχο την παροχή βοήθειας σε άτομα που αναζητούν εργασία με στόχο να μοιραστεί μαζί σας γνώσεις, δεξιότητες, συμπεριφορές για να προχωρήσετε σε ό,τι θα θέλατε.

Το Σάββατο 7 Μαίου με ταυτόχρονη παρουσίαση σε 13 περιφέρειες και ελεύθερη είσοδο:

Στη Λαμία η δράση θα πραγματοποιηθεί στο Πολιτιστικό Κέντρο του Δήμου Λαμιέων, στη Λεωνίδου 9-11 από τις 10:00 έως 15:00

Οι συμμετέχοντες θα έχουν την ευκαιρία να συμμετέχουν σε δράσεις με θεματικές ενότητες: Βιογραφικό , Συνέντευξη , Στόχευση Αναζήτησης Εργασίας

Η είσοδος είναι ελεύθερη