Προγραμματισμένες διακοπές ρεύματος 22.01.2024

Πέμ, 18/01/2024 - 12:30

Την Δευτέρα 22.01.2024 στη Δ.Ε. Αγίου Κωνσταντίνου του Δήμου Καμένων Βούρλων, θα γίνουν προγραμματισμένες διακοπές ρεύματος λόγω εκτέλεσης εργασιών σε δίκτυα γραμμών Μέσης & Χαμηλής Τάσης, ειδικότερα:

• από τις 8:00π.μ. έως τις 8:10π.μ. και από τις 15:00μ.μ. έως τις 15:30μ.μ. στον Άγιο Κωνσταντίνο από την ανηφόρα Γκατσούνη και πρός το βουνό, τη σήραγγα Κ1 και τη Νέα Άγναντη.
  • από τις 8:00π.μ. έως τις 15:30μ.μ. στην κοινότητα Άγναντης, το Διχαλόρεμα, τα αντλιοστάσια Άγναντης και τα Φ/Β Άγναντης.

Σημειώνεται ότι επειδή πρόκειται για τεχνικές εργασίες, μπορεί να υπάρξει μικρή μεταβολή στις ώρες διακοπής, δηλαδή να μειωθούν οι ώρες (το συνηθέστερο) ή να προκύψουν απρόβλεπτες τεχνικές δυσκολίες και να γίνει μικρή υπέρβαση.