Αποτελεί στην ουσία έναν χώρο στον οποίο οι πολίτες μπορούν να ανταλλάξουν απόψεις πάνω σε θέματα κοινού ενδιαφέροντος δίνοντας τους παράλληλα τη...
![Εικόνα site_admin Εικόνα site_admin](https://dimos-kamenon-vourlon.gr/sites/default/files/styles/thumbnail/public/users/picture-17-1478768642.jpg?itok=GAC3INLE)
Σας προσκαλούμε να τιμήσετε με την παρουσία σας, την τελετή ορκωμοσίας της νέας Δημοτικής Αρχής Δήμου Μώλου Αγίου Κων/νου, που θα πραγματοποιηθεί σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 52 του Ν.3852/2010, ΦΕΚ Α' 87, στον εξωτερικό χώρο του Κλειστού Γυμναστηρίου Καμένων Βούρλων, στις 23 Αυγούστου 2014, ημέρα Σάββατο και ώρα 20.00 μ.μ..
Ο Δήμαρχος
Συκιώτης Ιωάννης
Σχετικά Αρχεία
Συνημμένο | Μέγεθος |
---|---|
![]() | 30.5 KB |