ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΑΜΕΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

Παρ, 12/11/2021 - 00:00

Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων Ατόμων με Αναπηρία Ν. Φθιώτιδας, λειτουργώντας ως δικαιούχος της εγκεκριμένης Πράξης «ΣΥΔ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΣΥΝΕΧΙΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ 1 ΔΟΜΗΣ 4 ΑΤΟΜΩΝ & ΙΔΡΥΣΗ ΜΙΑ ΝΕΑΣ ΔΟΜΗΣ 4 ΑΤΟΜΩΝ» με Κωδικό ΟΠΣ 5131970 στο Επιχειρησιακό Πρόγραμμα «Στερεά Ελλάδα 2014‐2020» ΠΡΟΣΚΑΛΕΙ Άτομα με Αναπηρία
(στο εξής καλούμενοι «ωφελούμενοι»), Γονείς, Κηδεμόνες και Δικαστικούς Συμπαραστάτες να υποβάλουν αίτηση συνοδευόμενη με τα απαραίτητα δικαιολογητικά για την παροχή υπηρεσιών διημέρευσης – ημερήσιας φροντίδας χωρίς καμία οικονομική επιβάρυνση οκτώ (8) ωφελούμενων που βρίσκονται εντός Π.Ε. Φθιώτιδας, για είκοσι πέντε (25) μήνες, στις Στέγες Υποστηριζόμενης Διαβίωσης για άτομα με αναπηρίες, του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων Α. με Α. Ν. Φθιώτιδας που λειτουργούν, στην οδό Κατσόγιαννου Ροδίτσας και στην οδό Φιτσίου και Γαλανού στα Γαλανέϊκα, δυναμικότητας τεσσάρων (4) Α. με Α. η κάθε μία.

ΣυνημμένοΜέγεθος
PDF icon prosklisi_syd_3.pdf216.89 KB