ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ συνεδρίασης Δημοτικής Κοινότητας 3.10.16

Εικόνα news_admin
Τρί, 27/09/2016 - 09:45

Παρακαλείσθε όπως προσέλθετε στο Δημοτικό Κατάστημα (Αγίου Παντελεήμονος 8 – Καμένα Βούρλα)  στις  3 Οκτωβρίου  2016 , ημέρα Δευτέρα και  ώρα 14.00 μ.μ. , για να συζητήσουμε και πάρουμε απόφαση στο παρακάτω μόνο θέμα της ημερήσιας διάταξης:

Θέματα Ημερήσιας Διάταξης

1. Προέγκριση ίδρυσης καταστήματος  υγειονομικού ενδιαφέροντος «Επιχείρηση Λιανικού και Χονδρικού Εμπορίου Τροφίμων και Ποτών (Παντοπωλείο)» στα Καμένα Βούρλα
  2. Εξέταση αίτησης  Μπαλτά Χρήστου με θέμα «Σήμανση για την διάβαση ΑΜΕΑ»
  3. Εξέταση αίτησης  Ιακώβου Μ. Φριζή περί ονομασίας οδού ως «Οδός Μαρδοχαίου Φριζή»

Ο  Πρόεδρος

Καραμανώλης Δημήτριος

ΣυνημμένοΜέγεθος
Microsoft Office document icon prosklisi_synedriasis_dimotikis_koinotitas_3.10.16.doc47.5 KB