Αποτελεί στην ουσία έναν χώρο στον οποίο οι πολίτες μπορούν να ανταλλάξουν απόψεις πάνω σε θέματα κοινού ενδιαφέροντος δίνοντας τους παράλληλα τη...
![Εικόνα site_admin Εικόνα site_admin](https://dimos-kamenon-vourlon.gr/sites/default/files/styles/thumbnail/public/users/picture-17-1478768642.jpg?itok=GAC3INLE)
Καλείσθε να προσέλθετε στη δημόσια τακτική συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου, που θα διεξαχθεί στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου, στις 2 Ιουνίου 2015, ημέρα Τρίτη και ώρα 14.00 μ.μ., για τη συζήτηση και λήψη αποφάσεων στα συνημμένα θέματα της ημερήσιας διάταξης.
Ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου
Παπαγρηγορίου Χρήστος
Σχετικά Αρχεία
Συνημμένο | Μέγεθος |
---|---|
![]() | 39.5 KB |