Πρόσκληση τακτικής συνεδρίασης Οικονομικής Επιτροπής 10.10.16

Εικόνα news_admin

Πέμ, 06/10/2016 - 15:15

Θέμα: Πρόσκληση τακτικής συνεδρίασης

Παρακαλείσθε τη Δευτέρα  10 Οκτωβρίου 2016 και ώρα 13.30 μ.μ., όπως προσέλθετε στο Δημοτικό Κατάστημα (αίθουσα συνεδριάσεων Οικονομικής Επιτροπής),  για να συζητήσουμε και λάβουμε απόφαση στο παρακάτω μόνο θέμα της ημερήσιας διάταξης:

ΘΕΜΑΤΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ

1. Άνοιγμα οικονομικής προσφοράς , βάσει του άρθρου 31  της διακήρυξης (βελτίωση οικονομικής προσφοράς), για τη «Μακροχρόνια  μίσθωση καταφυγίου τουριστικών σκαφών» και κατακύρωση αποτελέσματος.

Ο Πρόεδρος

Συκιώτης Ιωάννης