Πρόσκληση τακτικής συνεδρίασης Οικονομικής Επιτροπής 26.7.16

Εικόνα news_admin

Πέμ, 21/07/2016 - 12:45

Θέμα: Πρόσκληση τακτικής συνεδρίασης

Παρακαλείσθε την Τρίτη  26 Ιουλίου 2016 και ώρα 13.30 μ.μ., όπως προσέλθετε στο Δημοτικό Κατάστημα (αίθουσα συνεδριάσεων Οικονομικής Επιτροπής),  για να συζητήσουμε και λάβουμε απόφαση στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

ΘΕΜΑΤΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ

1. Επιλογή αναδόχου για τη σύνταξη της μελέτης με τίτλο «ΜΕΛΕΤΗ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ ΚΑΙ ΕΚΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΤΙΡΙΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΣΕ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΔΡΑΣΕΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΛΙΑΚΟ ΜΕΤΩΠΟ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ» (Αρχιτεκτονική  Μελέτη)
  2. Ανατροπή Κ.Α.
  3. Ψήφιση πίστωσης για την εξόφληση αμοιβής δικαστικού επιμελητή
  4. Ψήφιση πίστωσης για την εξόφληση αμοιβής συμβολαιογράφου  για τη σύνταξη του αριθμ. 19166/19-7-2016 πληρεξουσίου
  5. Ψήφιση πίστωσης  για την εξόφληση αμοιβής δικηγόρου για σύνταξη / κατάθεση αγωγής σε υπόθεση  του εντολέα της ΚΕΚΑΒ
  6. Ψήφιση πίστωσης για εξόφληση εξόδων δημοσίευσης της προκήρυξης του διαγωνισμού υγρών καυσίμων και λιπαντικών Ψήφιση πίστωσης  για προμήθεια γραφικής ύλης και λοιπών υλικών  γραφείων
  7. Ψήφιση πίστωσης για  εκτύπωση μπάνερ, αυτοκόλλητο βινύλιο, τετράχρωμων εντύπων και λαμαρίνων σήμανσης
  8. Ψήφιση πίστωσης για την προμήθεια λαμπτήρων υδραργύρου και κλειστού τύπου
  9. Ψήφιση πίστωσης για την προμήθεια οικοδομικών υλικών ΔΕ Μώλου

10. Ψήφιση  πίστωσης  για την προμήθεια  αναλωσίμων ΔΕ Μώλου

11. Ψήφιση πίστωσης για την προμήθεια αναλωσίμων ΔΕ Καμένων Βούρλων

12. Ψήφιση πίστωσης  για την  προμήθεια καλαθιών παραλιών και κοινοχρήστων χώρων

13. Ψήφιση πίστωσης  για την προμήθεια οικοδομικών υλικών Δ.Ε. Αγίου Κων/νου

14. Ψήφιση πίστωσης  για την προμήθεια  ειδών  καθαριότητας και ευπρεπισμού