"ΨΗΦΙΣΜΑ" ΚΥΡΙΑΚΟΥ

Παρ, 13/05/2016 - 12:15

ΔΗΜΟΣ ΜΩΛΟΥ - ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

"ΨΗΦΙΣΜΑ"

O Δήμος Μώλου - Αγ. Κων/νου, μετά την αναγγελία του θανάτου του Κυριάκου Λουκά του Θεοδώρου, τέως Προέδρου Κοινότητας Καινούργιου, και αφού έλαβε υπόψη την παρουσία του στα κοινά, τους αγώνες, το ήθος, την εργατικότητα, την ευγένεια και τη συνολική προσφορά του στον τόπο,

ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ

1. Να παραστεί αντιπροσωπεία του Δήμου στην κηδεία του εκλιπόντος και να εκφράσει τη βαθιά θλίψη και τα ειλικρινή συλλυπητήρια των μελών, στην οικογένεια του.

2. Να καταθέσει στεφάνι στη μνήμη του.

ΣυνημμένοΜέγεθος
Αρχείο psifisma_kyriakoy.docx12.4 KB