Στα Καμένα Βούρλα το 3ο Παγκόσμιο Συνέδριο Ιαματικής Ιατρικής

Παρ, 07/10/2022 - 00:00 έως 23:45

Στα Καμένα Βούρλα θα διεξαχθεί και φέτος το 3ο Παγκόσμιο Συνέδριο Ιαματικής Ιατρικής, από τις 9 έως τις 11 Οκτωβρίου 2022, στο Mitsis Galini Wellness Resort & Spa.

Στο Συνέδριο θα συμμετάσχουν εξαίρετοι διεθνώς καταξιωμένοι ομιλητές, που θα παρουσιάσουν τις πιο πρόσφατες, επιστημονικά τεκμηριωμένες εξελίξεις πάνω στην Ιαματική Ιατρική, ενώ παράλληλα θα πραγματοποιηθούν διαλέξεις, εργαστήρια και συζητήσεις στρογγυλής τραπέζης.

Επισυνάπτεται το πρόγραμμα του Συνεδρίου.

ΣυνημμένοΜέγεθος
PDF icon 3rd-world-congress-of-thermal-medicine-academy.pdf754.57 KB