Αποτελεί στην ουσία έναν χώρο στον οποίο οι πολίτες μπορούν να ανταλλάξουν απόψεις πάνω σε θέματα κοινού ενδιαφέροντος δίνοντας τους παράλληλα τη...
![Εικόνα sfetsasp Εικόνα sfetsasp](https://dimos-kamenon-vourlon.gr/sites/default/files/users/default_user.png)
Συνεχίζεται από σήμερα, Παρασκευή 22 Σεπτεμβρίου 2023, το έργο αποκατάστασης βατότητας του οδικού άξονα Αγίου Κωνσταντίνου – Άγναντης, κατόπιν αιτήματος του Δήμου Καμένων Βούρλων προς την Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας.
Ο Δήμαρχος Καμένων Βούρλων, Γιάννης Συκιώτης, και ο Πρόεδρος της Κοινότητας Άγναντης, Γιάννης Παπασταμάτης, ευχαριστούν θερμά τον Περιφερειάρχη, Φάνη Σπανό, και τον Αντιπεριφερειάρχη Φθιώτιδας, Ηλία Σανίδα, για την άμεση ανταπόκρισή τους στο σχετικό αίτημα.